Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядні роботи

Необхідність проведення землевпорядних робіт в Києві виникає при бажанні власників земельних ділянок змінити цільове спрямування, здати в оренду, або продати. Землевпорядкування включає економічні, технічні, правові заходи, що проводяться з метою дослідження стану ділянок землі і оформленням проектної, технічної документації. Компанія «Фортеко» надає широкий спектр якісних послуг по землевпорядним та кадастровим роботам в Україні, завдяки висококваліфікованому штату співробітників. Всі процедури виконуються згідно з чинним законодавством про землеустрій, методичних вказівок і постанов для правильного проведення робіт.

Особливості проведення землевпорядних робіт при постановці на кадастровий облік

Якщо вам цікаво дізнатися, хто проводить землевпорядні роботи, передзвоніть до нас за телефонами. Всі робочі процеси виконуються кваліфікованими землемірами, інженерами-геодезисти, які володіють багатим досвідом і професійними знаннями. Розробку документації здійснюємо в кілька етапів, включаючи детальний аналіз зі збором інформації території і юридичне обґрунтування необхідності проведення процедур. Також виконання землевпорядних робіт передбачає перевірку можливості зміни цільового призначення землі. Якщо потрібно терміново виконати замовлення, то додатково залучаються до виконання землевпорядні організації в Києві.

Грамотне оформлення документів дозволяє проводити швидко всі процедури, а відповідно використовувати в подальшому для продажу, зміни мети призначення, оренди та інших процедур без проблем з боку земельних і контролюючих державних організацій. І, щоб надати законний статус ділянці об’єкта права, слід виконати геодезичні і кадастрові заходи. Правила виконання землевпорядних робіт передбачають узгодження, підготовку, затвердження проекту. Відомості та матеріали, отримані при проведенні геодезичних робіт, є базою для оформлення технічної та проектної документації.

Геодезичне дослідження опрацьовується фахівцями з урахуванням всіх наявних даних, виявлених змін з прив’язкою до висоти і координат ділянки. Оформлення проекту відноситься до основних видів землевпорядних робіт, і виконується в тому випадку, якщо потрібна зміна цільового призначення території, або при створенні нової ділянки.

Переваги з фірмою на землевпорядні роботи

При зверненні в нашу компанію, клієнтам будуть виконані землевпорядні роботи, їх оформлення в повному обсязі. Фахівці проведуть якісно в найкоротші терміни кадастрові роботи з результатом, який буде відповідати всім законодавчим вимогам. Ми надаємо на вигідних умовах наступні послуги:

  • підготовку проекту з узгодженням.
  • збір, обробку, оформлення документації.
  • відведення ділянки в оренду або власність.
  • процедури по реєстрації та інші роботи.

Повний перелік на землевпорядні та кадастрові роботи представлений на сайті, де можна ознайомитися з послугами у зручний час. Наші сертифіковані фахівці проведуть всі процедури в комплексі. Замовникам надається індивідуальний підхід з урахуванням вимог і побажань, що дозволяє досягти високих результатів у проведенні робіт.

Отримати інформацію про вартість і терміни виконання послуг, безкоштовну консультацію можна за телефонами компанії. І головною перевагою співпраці з нами є також доступна вартість, професіоналізм співробітників і оперативність. Ціна на послуги формується з урахуванням терміновості і ступеня складності завдання. Вартість розраховується в кошторисі і вказується в договорі.

У нашій компанії працюють землевпорядники в Києві і фахівці з виконання камеральних робіт, застосовуючи у всіх процесах передову техніку. Ми націлені на довгострокове, сприятливе співробітництво, надаючи всі послуги в терміни і за вимогами замовника. Тому наші замовники економлять час та кошти в замовленні затребуваних послуг із землеустрою.

516 3
13.08.2021
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…