Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Геодезичні роботи

Геодезичні роботи в будівництві - один з найбільш затребуваних напрямків діяльності нашої компанії. Згідно з чинним законодавством, виконання геодезичних робіт є обов'язковою умовою реалізації заходів із землеустрою. Геодезія ділянки передбачає розробку планів, складання карт, перенесення меж ділянок на місцевість і так далі. Найчастіше нам замовляється топографічна зйомка ділянок. Геодезичні роботи виконуються на підготовчій стадії, в процесі будівництва і на фінальному етапі.

ПослугаЦiна, грн.
Винос ділянки в натуруот 2000 грнЗАМОВИТИ
Топографічна зйомка М 1: 2000 (без узгодження)от 2500 грнЗАМОВИТИ
Топографічна зйомка М 1: 500 (без узгодження)от 3500 грнЗАМОВИТИ
Аерофотозйомкаот 5000 грнЗАМОВИТИ

Винос ділянки в натуру

от 2000 грн

Топографічна зйомка М 1: 2000 (без узгодження)

от 2500 грн

Топографічна зйомка М 1: 500 (без узгодження)

от 3500 грн

Аерофотозйомка

от 5000 грн

Переваги

Репутация Репутація
Персональный подход Персональний підхід
Надежность Надійність
Легитимность Легітимність
Честность Чесність
Конфиденциальность Конфіденційність
Профессионализм Професіоналізм
Персонификация Персоніфікація


Геодезія ділянки до початку будівництва

Найбільший масив робіт виконується на початку будь-яких заходів, пов’язаних із землеустроєм та експлуатацією ділянок землі. Вони націлені на всебічне дослідження території, яка буде використовуватися, наприклад, під будівництво. На початковій стадії проведення геодезичних робіт включає наступні напрямки:

 

 • вивчення всієї вихідної документації, наявних геологічних даних, особливостей місцевості;
 • топографічна зйомка ділянки (топозйомка);
 • роботи з межування ділянок;
 • кадастрова геодезична зйомка;
 • винесення меж ділянок в натуру.

 

Зйомка місцевості в великому масштабі – одне із перших і найнеобхідніших завдань, що випереджають будівництво. Провести топографічну зйомку ділянки в рамках комплексу геодезичних робіт необхідно для виконання інженерно-геодезичних вишукувань, складання як робочих креслень, так і генеральних планів, інженерного планування, актуалізації топографічних карт.
В результаті топознімання складається докладний план території, де зображені особливості рельєфу, чітко видно планування місцевості, знаходження будівель, допоміжних будівель, всіляких природних об’єктів і так далі.

Геодезична зйомка земельної ділянки полягає в тому, що для початку на місцевість виїжджають фахівці, які вивчають всі особливості і з застосуванням спеціальних приладів фіксують висоту, а також відображають координати об’єктів на плані. Геодезисти виконують:

 

 • вибір опорних пунктів;
 • створення проекту знімальної мережі з її подальшої прив’язкою до геомережі;
 • проведення лінійно-кутових вимірювань, аналіз і комп’ютерна обробка отриманих даних.

 

Отже, підсумком топознімання стає складання топографічного плану в потрібному масштабі.

У геодезії межування земельної ділянки вимагає виконання кадастрової зйомки. Її головна відмінність від топознімання в тому, що об’єкти визначаються на земній поверхні з високою точністю, але висоти і рельєф при цьому не враховуються. За результатами цієї роботи складається кадастровий план.

Саме ж межування – це обов’язкова процедура при виборі та оформленні ділянок під будівництво, що передбачає встановлення меж, а також визначення площі і координат на місцевості. Геодезична зйомка земельної ділянки та його межування може знадобитися при уточненні меж суміжних наділів, а також при виявленні накладок і технічних помилок, які були допущені при встановленні меж ділянок раніше.

Геодезія ділянки, де буде стояти будинок, дозволяє спочатку прорахувати всі нюанси, пов’язані з особливостями місцевості, і внести корективи в документацію. Якщо ви шукаєте, де замовити топографічну зйомку земельної ділянки з подальшим повним спектром, геодезичних робіт, зверніться в нашу компанію.”

Оцінка нерухомості онлайн: 4 кроки до отримання звіту

1Заповнюєте онлайн-заявку.

2Ми виконуємо роботу.

3Погоджуємо з вами результати.

4Безкоштовно доставляємо вам звіт!

Увага

Замовте послугу сьогодні та отримайте
знижку 50 грн. + безкоштовну доставку

Геодезичні роботи на завершальному етапі будівництва

Виконання геодезичної зйомки може знадобитися і на завершальному етапі будівництва. Це вже підсумкова виконавча зйомка, якій передує вивірка як окремих елементів, так і всього споруджуваного об’єкта.
Виконати геодезичну зйомку іноді доводиться і в процесі експлуатації об’єкта нерухомості. Важлива геодезія ділянки в області, нестабільної з сейсмологічної точки зору, але після зведення необхідно проводити професійне спостереження, виконувати нівелювальні роботи і так далі.

Необхідні документи:

копія правовстановлюючого документа на земельну ділянку завірена нотаріусом (Держ. Акт або Свідоцтво на право власності)

копія паспорта та ідентифікаційного коду власника ділянки

техзавдання

Геодезія ділянки: вартість, вибір виконавця, переваги Фортеко

Замовити топографічну зйомку земельної ділянки, визначення меж, межування і виконання всіх необхідних геодезичних робіт варто тільки у відповідальній компанії, що відмінно зарекомендувала себе на ринку. Важливо звернути увагу на те, що якщо вибирається одна лише топографічна зйомка ділянки, ціна роботи буде трохи вище, ніж при замовленні всього комплексу послуг геодезистів.
Варто відзначити, що вартість топографічної зйомки ділянки визначається індивідуально в залежності від її місцезнаходження, застосовуваного інструментарію та інших особливостей. Компанія «Фортеко» дотримується принципу відповідального і прозорого ціноутворення, пропонуючи весь комплекс геодезичних послуг на максимально вигідних умовах. Якщо ви ще думаєте, де замовити топографічну зйомку ділянки або повний геодезичний супровід будівництва, зверніть увагу на наші додаткові переваги:

 

 • безкоштовне консультування і індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • відповідність всіх робіт з технічним завданням та актуальним законодавством України;
 • виконання всіх необхідних погоджень в мінімальні терміни.

 

Варто підкреслити, що нами виконується топографічна зйомка ділянки для газифікації, ціна якої цілком доступна, а також інші супутні роботи. Плануючи будівництво, благоустрій, визначення меж або підведення комунікацій, зв’яжіться з нашими фахівцями для попередньої консультації.”

У вас не вистачає документів для геодезичних робіт?

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…