Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Продовження договору оренди земельної ділянки

Своєчасно оформлене громадянином або юридичною особою продовження офіційної оренди стало особливо актуальним для будь-якого тимчасового користувача київської землі в квітні 2017 року. Причина - прийняття оновленого і більш сучасного Порядку про придбання нерухомих прав громадянами і юридичними особами на землю, що належить фонду міської власності на території Києва, регуляторну дію якого охоплють документи для продовження оренди землі. Тепер договір оренди земельної ділянки, продовження якого було виконано із запізненням, оплачується в подвійному розмірі. Компанія «Фортеко Україна» допоможе не потрапити під «штрафні санкції» Київради і забезпечить продовження договору оренди земельної ділянки без зайвих витрат. Ми подбаємо про підготовку відповідного пакета документації, а також допоможемо на шляху проходження всіх складних процедур щодо укладення додаткової угоди про пролонгацію всіх пунктів основного орендного договору про право користування нерухомістю (розглянутої ділянки, яка перебуває у державній власності).

ПослугаСтрокиЦiна, грн.
Продовження договору оренди земельної ділянкивід 30 дніввід 9000 грнЗАМОВИТИ

Продовження договору оренди земельної ділянки

від 30 днів

від 9000 грн

Переваги

Репутация Репутація
Персональный подход Персональний підхід
Надежность Надійність
Легитимность Легітимність
Честность Чесність
Конфиденциальность Конфіденційність
Профессионализм Професіоналізм
Персонификация Персоніфікація


Продовження оренди земельної ділянки: деталі

Для повноцінного ведення бізнесу і комерційної діяльності, або для розвитку певного виду діяльності досить бути орендарем, а не власником земельної ділянки. Та й завищені ціни на землю в Києві, збільшують популярність оренди в столиці.

Відмітна риса українського законодавства – регулярність змін, які трапляються частіше, ніж бізнес і приватні особи встигають відстежувати нововведення. Сфера землеустрою не є винятком. Тому більшість орендарів і власників занадто пізно дізнаються про оновлення регламентів. Багато підприємців спізнюються з подачею різних документів, включаючи договір оренди земельної ділянки, продовження якого пізніше визначеного терміну оплачується в подвійному розмірі.

Розібратися в нескінченному потоці нововведень допоможе компанія «Фортек Україна». Постійний моніторинг змін законодавства дає можливість надавати клієнтам розгорнуті консультації щодо питань землеустрою та оформлення в державі різної нерухомості. Ми швидко оформляємо документи на продовження оренди землі та пропонуємо життєздатні рішення для спірних моментів, які економлять час і гроші клієнтів.

Договір оренди земельної ділянки: продовження

Щоб продовжити будь-який договір, потрібно просто дотримуватися відповідних процедур, які були спочатку передбачені первинними пунктами угоди. Умови продовження договору оренди земельної ділянки, встановлені законодавством, передбачають письмове повідомлення від особи офіційного орендодавця про подальше пролонгації домовленостей, укладених раніше. В реальності затверджені офіційним рішенням Київської міськ-ради умови продовження договору оренди земельної ділянки припускають докладання зусиль для мінімізації бюрократичної тяганини і поетапне виконання:

письмове офіційне повідомлення, оформлене в установленому законодавчо вигляді, і документи для продовження договору оренди земельної ділянки подаються до Київміськради;

для створення державного Акта про обстеження даного об'єкту нерухомості (земельного наділу) на точну відповідність цілей його реальної експлуатації всіма пунктами укладеного раніше угоди між сторонами, а також існуючим законодавчим нормам інспекція виїжджає на локацію;

міськрада готує рішення для розгляду Київрадою, іноді продовження договору оренди земельної ділянки для завершення будівництва обґрунтовується рішенням, прийнятим членами Постійної міської комісії в Київській раді з усіх питань щодо міської архітектури і правил землекористування;

створення і узгодження додаткового офіційного угоди про подальшу пролонгацію, а також відповідний висновок укладеного договору на оренду нерухомого об'єкту (ділянки землі) у державного нотаріуса.

Оцінка нерухомості онлайн: 4 кроки до отримання звіту

1Заповнюєте онлайн-заявку.

2Ми виконуємо роботу.

3Погоджуємо з вами результати.

4Безкоштовно доставляємо вам звіт!

Увага

Замовте послугу сьогодні та отримайте
знижку 50 грн. + безкоштовну доставку

Необхідні документи:

Якщо власник приватна особа:

Копія заяви до розпорядника земель.

викопіювання з картографічної основи з вказаним місцем розташування земельної ділянки.

Копія Рішення (Наказу) про надання дозволу на відведення земельної ділянки.

Копії документів фізичної чи юридичної особи.

Навіщо звертатись до професіоналів?

В сучасних умовах досягти успіху легше працюючи на себе, ніж на «великого боса». Для розвитку бізнесу можуть знадобитися земельні площі. Подорожання землі підвищує попит на оренду. Укладеним з орендодавцями контрактами в певний момент потрібно пролонгація, прострочення якої може обернутися штрафними санкціями. Для безпроблемного продовження оренди землі необхідно заздалегідь підготувати:

 

  • лист для повідомлення орендодавця про відновлення і подальше продовження контракту;
  • проект додаткової угоди до оновленого контракту на оренду землі.

 

Внесення змін вимагає згоди з боку як орендодавця, так і претендента (орендаря), в іншому випадку орендодавець може на законних підставах припинити подальшу пролонгацію оренди.

Чинним законодавством не передбачається автоматичне відновлення і продовження орендного договору. Тому прострочення обов’язково призведе до паперової тяганини. Коли орендар продовжує користування землею після закінчення дії контракту, оренда продовжується, якщо орендодавець у встановлений термін з будь-якої причини не пред’явив письмових заперечень протягом 30 днів після дати завершення угоди.

Документи для продовження договору оренди землі вимагають знання постійно мінливих законів. Наші співробітники ретельно відстежують вимоги українського законодавства та всіх законодавчих норм, тому легко справляються із завданням. «Фортеко Україна» – ваш надійний GPS в сфері землевпорядної документації.”

У вас не вистачає документів для відведення земельної ділянки?

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…