Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Продовження договору оренди земельної ділянки

Для установки або відновлення меж ділянки в натурі розробляється технічна документація із землеустрою. Україна регламентує створення техдокументації законом «Про землеустрій», згідно з яким розробниками можуть бути фізичні або юридичні особи з необхідним технологічним забезпеченням та штатними сертифікованими фахівцями в сфері інженерних землевпорядних робіт.

ПослугаСтрокиЦiна, грн.
Технічна документація по встановленню меж ділянкивід 5 тижніввід 5000 грнЗАМОВИТИ

Технічна документація по встановленню меж ділянки

від 5 тижнів

від 5000 грн

Переваги

Репутация Репутація
Персональный подход Персональний підхід
Надежность Надійність
Легитимность Легітимність
Честность Чесність
Конфиденциальность Конфіденційність
Профессионализм Професіоналізм
Персонификация Персоніфікація


Компанія «Фортек Україна» повністю відповідає вимогам законодавства і пропонує поетапне виготовлення технічної документації на землю.


1. Заява від імені фактичного власника чи користувача ділянки землі є приводом для запуску робіт по створенню необхідних документів.
2. Для проведення кадастрової зйомки професійний інженер в сфері землевпорядкування відправляється на ділянку землі з необхідним для цієї мети обладнанням.
3. Після обробки підсумкових даних геодезичних інженерних робіт, готуються спеціальні креслярські плани, в число яких входить кадастровий план.
4. Відповідно до земельного законодавства в техдокументації вносяться: техзавдання, пояснювальна записка та інші матеріали, складені за підсумками виконаних робіт.
5. Погоджений із замовником комплект готових документів передається в повноважні держструктури для подальшої реєстрації або для законного оформлення даної ділянки в установленому українським законом порядку.
Винос діючих меж ділянки на місцевість супроводжує, розроблена нашими співробітниками технічна документація на землю. Україна регулює застосування готових документів законом «Про державний земельний кадастр».

Оцінка нерухомості онлайн: 4 кроки до отримання звіту

1Заповнюєте онлайн-заявку.

2Ми виконуємо роботу.

3Погоджуємо з вами результати.

4Безкоштовно доставляємо вам звіт!

Увага

Замовте послугу сьогодні та отримайте
знижку 50 грн. + безкоштовну доставку

Технічна документація із землеустрою: особливості

Розробка технічної документації із землеустрою вимагає комплексного підходу, яким передбачається збір і систематизація відомостей по конкретній ділянці і кожної окремої частини, якщо земельний наділ роздроблений. Скомплектовані документи передаються в управління Державного Геокадастру для розгляду ситуації і офіційної реєстрації оних. Після успішної перевірки земельну ділянку вноситься в кадастр і отримує унікальний цифровий номер (кадастровий).

Виконання геодезичних замірювальних та дослідницьких робіт в повному обсязі передує формуванню земельної ділянки в базі даних держкадастру. Статус об’єкта цивільного правообороту уможливлює участь земельного наділу в будь-яких операціях: від забудови і ведення бізнесу до угод з купівлі його або продажу.

Правила оформлення технічної документації із землеустрою передбачають розробку чіткого техзавдання. Спірні питання узгоджуються виконавцем і користувачем ділянки на етапі підготовки. Землевпорядний комплекс дослідницьких робіт проводиться в суворій відповідності з техзавданням – основною частиною договору.”

Необхідні документи:

Якщо власник приватна особа:

Копія заяви до розпорядника земель.

викопіювання з картографічної основи з вказаним місцем розташування земельної ділянки.

Копія Рішення (Наказу) про надання дозволу на відведення земельної ділянки.

Копії документів фізичної чи юридичної особи.

Технічна документація на земельну ділянку: Київська область

Технічна документація із землеустрою, ціна якої залежить від місця розташування ділянки, складності та обсягу геодезичних робіт, створюється поетапно.

1. Точність розмірності і відповідних меж встановлюється в процесі виконання кадастрової зйомки на об’єкті.
2. У відділі управління земельними ресурсами місцевих урядових органів в системі самоврядування отримують завдання на створення проекту.
3. Межі об’єкта нерухомості, узгоджені з межами суміжних наділів відображають в спеціальному акті.
4. Коли зібрані відповідні і офіційні дані і необхідні дозволи, готують пакет документів в паперовому вигляді та електронному форматі.

Збір документації для визначення офіційно кордонів розглянутої земельної ділянки – трудомісткий процес, успіх якого ґрунтується на знанні законів у сфері землеустрою і професійному виконанні геодезичних робіт.
Найбільш затребуваний вид землевпорядних паперів – технічна документація на земельну ділянку. Київ – місце ажіотажного попиту на землю. Тому бюрократична тяганина часто уповільнює підготовку землевпорядних документів. Компанія «Фортеко Україна» прискорює процес, гарантує якісне виконання робіт та успішну реєстрацію або законне оформлення земельної ділянки в установленому законом порядку.

У вас не вистачає документів для відведення земельної ділянки?

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…