Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Нормативно грошова оцінка земельної ділянки

Переважна більшість угод, пов'язаних із земельною власністю, а також обов'язкових платежів до бюджету вимагає оперування з нормативною грошовою оцінкою, виконаною відповідно до актуального законодавства. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки - базовий показник, на основі якого розраховуються податки і збори, а також розцінки за тимчасове використання землі. Без нормативної оцінки нотаріус не зможе оформити спадщину, договір дарування або міни. Нормативна грошова оцінка землі - один з напрямків роботи нашої компанії. Ми допоможемо оформити витяг з технічної документації з необхідними показниками і при необхідності безкоштовно проконсультуємо вас з усіх супутніх питань.

ПослугаСтрокиЦiна, грн.
Нормативно-грошова оцінка земельної ділянкивід 1 тижняот 2000 грнЗАМОВИТИ

Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки

від 1 тижня

от 2000 грн

Переваги

Репутация Репутація
Персональный подход Персональний підхід
Надежность Надійність
Легитимность Легітимність
Честность Чесність
Конфиденциальность Конфіденційність
Профессионализм Професіоналізм
Персонификация Персоніфікація


Розрахунки і технічна документація

Коли заходить мова про те, що потрібно нормативно грошова оцінка землі, як правило, мається на увазі саме витяг з технічної документації. Сама ж нормативно грошова оцінка земельної ділянки проводиться за наступним алгоритмом:

  • дані, отримані з документації, приймаються за основу розрахункових операцій;
  • застосовується коефіцієнт функціонального використання ділянки – в діапазоні від 0,5 до 3;
  • використовуються додаткові локальні коефіцієнти;
  • на основі річного індексу інфляції проводиться обов’язкова індексація.

Сума, яка вийшла після всіх цих розрахунків, – це і є та нормативно грошова оцінка землі, на основі якої розраховують податки, держмита при переході в спадок або оформленні дарчої і інші платежі, пов’язані з експлуатацією ділянки.

Оцінка нерухомості онлайн: 4 кроки до отримання звіту

1Заповнюєте онлайн-заявку.

2Ми виконуємо роботу.

3Погоджуємо з вами результати.

4Безкоштовно доставляємо вам звіт!

Увага

Замовте послугу сьогодні та отримайте
знижку 50 грн. + безкоштовну доставку

Законодавчі основи

Якщо говорити, що таке грошова оцінка, визначення буде досить простим: це прогнозований рентний дохід із земельної ділянки, що розраховується за формулами, виходячи із заданих нормативів. Наприклад, нормативна оцінка землі в Києві буде означати суму, яку можна виручити, якщо ефективно використовувати за призначенням конкретну ділянку в столиці. Ця нормативна оцінка і ляже в основу обчислення сум різноманітних зборів до бюджету, що стосуються ділянки.

Після того, як землевпорядні організації розраховують базову нормативну грошову оцінку землі, розроблена ними технічна документація затверджується в місцевій адміністрації, а потім відповідні дані заносяться в кадастр.

Ті, хто робили розрахунок вартості землі в Україні занадто давно, повинні враховувати, що після вступу в силу нових нормативів у 2017 році нормативна і експертна оцінка землі проводиться дещо по-іншому. Зазнав змін, перш за все, коефіцієнт функціонального призначення ділянки. Раніше він перебував в залежності від виду діяльності, яка велася на конкретній площі. Відповідно, призначення багатьох земель визначалося як змішане. Наприклад, це могли бути землі виробничого і транспортного призначення, і для кожного наділу передбачався свій коефіцієнт розрахунку.

Нова грошова оцінка землі передбачає список зафіксованих в спеціальному класифікаторі коефіцієнтів, за якими, власне, і можна зорієнтуватися в функціональному використанні землі. Якщо якогось конкретного напрямку використання земельних ресурсів немає в цьому переліку, нормативна оцінка земельної ділянки передбачає коефіцієнт 3,0. Такий був знайдений вихід з ситуації, пов’язаної з багатофункціональністю земельного ресурсу.

Варто знати, що нормативна грошова оцінка земель України проводиться на один квадратний метр, і в розрахунок приймається ряд факторів, що впливають на рентну вартість: місцезнаходження ділянки, його функціональне використання, якість грунту і так далі.

Згідно з нормативами, грошова оцінка землі в Україні повинна проводитися як мінімум один раз в сім років. Як показав аналіз, в Україні чимало територіальних одиниць, де грошова оцінка землі не була оновлена ​​своєчасно, що створило проблеми власникам і користувачам землі, які просто не змогли отримати потрібну виписку з технічної документації для оформлення документів і планових розрахунків.”

Які документи необхідні

З бюрократичної точки зору нормативна оцінка землі в Україні дещо спростилася. Раніше грошова оцінка документів вимагала солідний документаційного пакет, нині затверджена єдина форма заяви, що подається в центр адміністративних послуг.
Якщо вам необхідна нормативна грошова оцінка землі в Києві, буде потрібно копія земельного державного акта або правовстановлюючого документа.

копія паспорта та ідентифікаційного номера власника;

копія правовстановлюючого документа на земельну ділянку (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, дарування тощо);

копія правовстановлюючого документа на будинок

технічний паспорт на будинок

Вартість та терміни

Грошова оцінка земельної ділянки, тобто отримання необхідної виписки, займає від одного дня – за умови, що відповідний розрахунок на конкретній місцевості було проведено і оновлено. Як говорилося вище, нормативна оцінка не скрізь і не завжди актуалізується своєчасно.
Зверніться до нас, і фахівці оформлять для вас цей оціночний документ, а крім того, ви можете розраховувати на професійне консультування по складних і спірних питань. Нормативно грошова оцінка землі в Києві нами виконується за найоптимальнішою вартості в Україні – і ви легко можете в цьому переконатися.

Експертна грошова оцінка землі

Нормативна вартість землі України – це сума, на підставі якої проводиться розрахунок, і дуже часто вона не йде в порівняння з реальною ринковою вартістю.
При продажу або купівлі ділянки або, наприклад, при передачі її в якості застави, або розробці інвестиційного проекту і організації торгів може знадобитися нормативно-грошова експертна оцінка землі. Нерідко вона потрібна також при врегулюванні судових суперечок.
Якщо ви заплуталися в земельному законодавстві і не хочете ходити по колу у вирішенні актуальних питань, вам потрібна нормативно грошова експертна оцінка земельної ділянки або просто виписка з бази, зверніться до нас, і ми допоможемо вирішити всі проблеми на максимально вигідних для вас умовах.

У вас не вистачає документів для нормативно грошової оцінки земельної ділянки?

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…