Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Розділ земельних ділянок

Поділ земельної ділянки може виявитися складною процедурою, враховуючи трудомісткість підготовки документації і той факт, що навіть незначне відхилення може загрожувати судовими позовами. Щоб спростити цю процедуру, швидко оформити на розділ земельної ділянки документи та отримати гарантії, зверніться до професіоналів нашої компанії.

ПослугаСтрокиЦiна, грн.
Поділ земельної ділянкивід 4 тижніввід 9000 грнЗАМОВИТИ

Поділ земельної ділянки

від 4 тижнів

від 9000 грн

Переваги

Репутация Репутація
Персональный подход Персональний підхід
Надежность Надійність
Легитимность Легітимність
Честность Чесність
Конфиденциальность Конфіденційність
Профессионализм Професіоналізм
Персонификация Персоніфікація


Из каких действий состоит раздел земельного участка

Поділ земельної ділянки – відрегульований законодавством процес, що включає кілька послідовних дій. Відповідаючи на питання про те, з чого почати поділ земельної ділянки або розділ частини земельної ділянки, ми завжди звертаємо ювагу на те, що процес цей поетапний, і від якості проведення підготовчих робіт залежить безпроблемна реєстрація отриманих наділів.
Перший етап – виконання кадастрової зйомки, а також встановлення в натурі межі поділу земельної ділянки. Для цього до вас виїдуть інженери-геодезисти нашої компанії, в розпорядженні яких є все необхідне обладнання.
Дії на другому етапі залежать від кількості власників ділянки. Якщо господар ділянки землі єдиний, складається заява, яку треба завірити у нотаріуса. При наявності часткової власності, необхідне укладення договору про розподіл земельної ділянки між власниками.
На третьому етапі, після перевірки всіх отриманих документів на достовірність фахівці приступають до створення технічної документації по розділу земельної ділянки.
Далі наділи,що утворилися, реєструються в Державному земельному кадастрі, і їм присвоюються нові кадастрові номери. Після цього розділ земельної ділянки між співвласниками можна вважати майже завершеним.
На останньому етапі залишається зареєструвати право власності на отримані наділи землі. Коли проведено розділ земельної ділянки між двома власниками або власників кілька, право розпорядження окремою ділянкою оформлюється на кожного з них, і відтепер вже не існує пайової володіння.
Варто відзначити, що саме правом власності визначається, хто саме господар землі і, відповідно, має право на проведення різних операцій з нею, включаючи продаж ділянки, дарування або, наприклад, здачу ділянки в оренду.

Результатом поділу земельної ділянки стає можливість утворити окремий повноцінний надів з клаптика, отриманого у власність.

Розділи земельних ділянок часто стають затребуваними з таких причин:

бажання всіх співвласників ділянки одноосібно розпоряджатися своїми частками;

рішення про відділення від решти тільки одного власника землі;

потреби в продажу, обміні або даруванні тільки частини своєї ділянки.

Оцінка нерухомості онлайн: 4 кроки до отримання звіту

1Заповнюєте онлайн-заявку.

2Ми виконуємо роботу.

3Погоджуємо з вами результати.

4Безкоштовно доставляємо вам звіт!

Увага

Замовте послугу сьогодні та отримайте
знижку 50 грн. + безкоштовну доставку

Які документи необхідні

Головною умовою успішного поділу земельної ділянки є наявність повного пакету документів власника, який ініціював цей процес. Важливо, щоб були підготовлені

технічні документи, які підтверджують нові межові знаки, встановлені після виділення меж ділянки в натурі;

заява / договір - документ, який підтвердить, що один або кілька власників землі хочуть виконати поділ ділянки;

для фізичних осіб - копії всіх сторінок паспорта, для юридичних осіб - копії статутних документів, завірені уповноваженими співробітниками.

завірена копія документа про право власності на ділянку, що розділяється.

Важливі умови та правила

Після поділу ділянки, якщо власників кілька, кожен отримує право на розпорядження своєю частиною землі, і ніхто не має право порушувати права власників-сусідів. При цьому варто знати, що всі отримані наділи повинні зберегти те цільове призначення, що і ділянку до розділу. Всі землі, які отримані шляхом відчуження, будуть мати одне і те ж призначення.
Коли всі процедури завершені, у кожної земельної ділянки з’являється власний кадастровий номер, то є спеціальний ідентифікатор, за яким можна дізнатися дані про власника землі, розташуванні ділянки, її розміри.

Вартість і терміни

Поділ, як і об’єднання ділянок, займає кілька тижнів, так як доводиться готувати досить великий пакет документів. Процес буде швидшим, якщо довірити розділ земельної ділянки між власниками фахівцям, що мають досвід роботи з нерухомістю та володіють нюансами, що стосуються землі, про які непрофесіонал може навіть не здогадуватися.
Єдиної відповіді на питання про те, скільки коштує розділити земельну ділянку в Україні, немає, так як остаточна вартість залежить і від обсягу документів, яких не вистачає, і від числа новостворених наділів, і від складності виконання геодезичних робіт, і від площі ділянки.
Одна справа – розділ земельної ділянки сільгосппризначення, розташованої в чистому полі, і зовсім інше – розділ земельних ділянок в Києві, де можуть бути різного роду спірні моменти. Розділ ділянки між двома власниками або для потреб одного власника з повним пакетом документації – менш трудомістка процедура, ніж дроблення землі на догоду великій кількості бажаючих.

При правильній підготовці документації нові ділянки в Державному земельному кадастрі зареєструють безкоштовно за чотирнадцять робочих днів. Але якщо з першого разу не вийшло, далі може послідувати кілька нових подач і нові витрати на те, щоб усунути зауваження. Зверніться в нашу компанію, і ми детально прорахуємо, скільки коштує розділ земельної ділянки в вашому випадку. Ми приймемо на себе відповідальність за те, щоб процедура була завершена в оптимальні терміни.

У вас не вистачає документів для поділу земельних ділянок?

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…