Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні питанням є оренда земельної ділянки в Києві. Незважаючи на всі переваги родючих, мальовничих земельних ділянок за межами столиці, все ж пріоритетним варіантом у багатьох бізнесменів і приватних осіб є можливість орендувати ділянку в столиці нашої держави, або придбати у власність для будівництва об’єктів житлового та комерційного призначення. І часто виникають проблеми з оформлення права користування земельною ділянкою, на якій планується або вже існують об’єкти. Адже без нього неможливо здійснювати будь-які операції з ділянкою. І, як будь-які процедури, здача землі в оренду в Києві або продаж проводиться з оформленням права користування, у чому оперативно нададуть допомогу фахівці компанії «Фортеко».

Оренда земельної ділянки в Києві

Найбільш перспективним і менш витратним варіантом мати у власності земельну ділянку сьогодні є оренда міської землі в Києві. Він дозволяє не тільки економити кошти, але реалізувати неймовірно сміливі плани багатьом бізнесменам і приватним особам. Але така процедура, як здача в оренду земельних ділянок, має ряд особливостей в оформленні. Тому для тих, хто прийняв чітке рішення щодо оренди землі, необхідно скористатися послугами нашої компанії. Відзначимо, що оренда землі в Києві визначається Кодексом про Землю України і оформляється договором, який допоможуть оформити наші фахівці.

Оренда земельної ділянки комунальної власності

Оформлення та отримання права земельної оренди для обслуговування, експлуатації будівель з урахуванням парковки і інших нюансів передбачено певним порядком оренди земельної ділянки та виконується згідно з нормами і вимогами чинного законодавства. Процедура оформлення документації на оренду землі для бізнесу включає кілька операцій зі складанням проекту землевідведення, які проводяться в органах державної влади. Щоб грамотно оформити оренду земель комунальної власності, необхідно володіти специфічними знаннями процедур, регульованими місцевими органами управління і правилами права володіння на землю з комунальної власності, зокрема, в Києві. Оперативно впорається з усіма завданнями допоможуть фахівці нашої компанії, і проконсультують з усіх питань, в тому числі, як взяти землю в оренду.

Особливості оформлення земельної ділянки в Києві

“Як підтверджує практика, земельні ділянки в оренду у держави в Києві оформляти вельми складно і довго, включаючи довгі ходіння по кабінетах. А тому рекомендуємо ознайомитися з етапами оформлення, і довірити нам всі процеси оформлення щоб уникнути неприємностей. Етапи оформлення включають отримання таких документів та відомостей:

  • отримання дозволу на створення проекту щодо відведення ділянки від міської виконавчої ради;
  • збір наявних відомостей про ділянку;
  • топографічну зйомку з перенесенням даних на кальку;
  • розробку, узгодження в різних інстанціях проекту;
  • реєстрація земельної ділянки в ДЗК;
  • підготовка проекту і отримання рішення Київської ради для передачі ділянки заявнику під будь-які завдання, включаючи оренду земельної ділянки для будівництва, ведення бізнесу та інші.

Всі перераховані вище дії допоможуть оперативно вирішити питання передачі землі, що знаходиться в комунальній власності. Але процес вимагає певної витримки і знань, у чому, безсумнівно, допоможуть досвідчені юристи нашої компанії. Вони захистять інтереси клієнта на засіданнях у всіх державних організаціях.

Не важко здогадатися, що взяти земельні ділянки в оренду у держави з проходженням всіх процедур вельми складно і витратно за часом, фінансово і для здоров’я через недосконалість нормативних актів, а також бюрократичної системи ведення документації в державних органах. Ми візьмемо всі труднощі на себе з оформлення документів і легко пройдемо всі узгодження, процедури оформлення. Вам достатньо зателефонувати до нас і домовитися про зустріч для оформлення замовлення.”

542 3
13.08.2021
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…