Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці

Якщо ви маєте ділянку землі та намір нею розпорядитися в майбутньому, перевірте, чи був їй даний унікальний номер при реєстрації. Присвоєння кадастрового номера ділянці - важливий етап оформлення землі, оскільки лише при його наявності можна розпоряджатися і самою землею, і будівлями, що на ній розташовані. Без цього номера неможливо ні продати землю, ні подарувати, ні обміняти. Якщо ви хочете розібратися, з чого почати оформлення кадастрового номера ділянки, ознайомтеся з викладеними тут важливими відомостями. При необхідності без тимчасових втрат присвоїти кадастровий номер земельній ділянці, довірте рішення цього завдання фахівцям нашої компанії.

ПослугаСтрокиЦiна, грн.
Присвоєння кадастрового номеравід 5 тижніввід 5000 грнЗАМОВИТИ

Присвоєння кадастрового номера

від 5 тижнів

від 5000 грн

Переваги

Репутация Репутація
Персональный подход Персональний підхід
Надежность Надійність
Легитимность Легітимність
Честность Чесність
Конфиденциальность Конфіденційність
Профессионализм Професіоналізм
Персонификация Персоніфікація


Базові поняття

Згідно актуальному українському законодавству, кадастровий номер – це строго обов’язковий ідентифікатор будь-якої земельної ділянки, що перебуває у власності на території України. Унікальний номер дається в процесі кадастрового обліку земельної ділянки, або при формуванні нового наділу.
Земельне законодавство зазнало істотних перетворення в 2013 році, і, зокрема, поправки торкнулися саме формування ділянок землі. Згідно з нормативами, присвоєння кадастрового номера на земельну ділянку стало можливим лише після реєстрації ділянки в єдиній системі. Іншими словами, кадастр став повноцінною базою, що включає всю технічну інформацію по кожному наділу.
Іншими словами, присвоєння номера земельній ділянці – закономірний етап його формування.

Оформлення кадастрового номера на землю відкриває перед власником земельної ділянки всі можливості для повноцінного розпорядження наділом.

Потреба сформувати надів і, відповідно, отримати кадастровий номер земельної ділянки може виникати при:

необхідності приватизувати землю;

передачу земельної ділянки в постійне володіння або тимчасове користування на умовах оренди;

поділі земельної ділянки або, навпаки, об'єднання поруч знаходяться наділів землі;

необхідності переоформити земельну ділянку, реєструвати ще при СРСР, і отримати нову технічну документацію;

реєстрації власності щодо конкретної земельної ділянки;

Оцінка нерухомості онлайн: 4 кроки до отримання звіту

1Заповнюєте онлайн-заявку.

2Ми виконуємо роботу.

3Погоджуємо з вами результати.

4Безкоштовно доставляємо вам звіт!

Увага

Замовте послугу сьогодні та отримайте
знижку 50 грн. + безкоштовну доставку

 

Що потрібно для отримання кадастрового номера

Перш за все, тим, хто цікавиться, як зробити кадастровий номер на земельну ділянку, варто розібратися в наявній документації і зрозуміти, які споруди знаходяться на цій території. У ситуаціях, коли в межах земельної ділянки є житлова споруда, або оформлення землі вироблялося занадто давно, і кадастровий номер їй поки не присвоєно, досить за допомогою геодезистів встановити в натурі межі ділянки, підготувати відповідну технічну документацію та ініціювати процедуру реєстрації в держземкадастр. Вам буде видано витяг з реєстру, де можна побачити кадастровий номер ділянки.

Дещо іншим буде порядок присвоєння кадастрового номера земельній ділянці, відведеному під нежитлову нерухомість – будь то невелика будова або великий майновий комплекс. У цьому випадку буде потрібно спроектувати відведення землі або розробити технічну документацію по інвентаризації ділянки. Це послужить основою для внесення сформованого земельного наділу в держреєстр. Відповідно, присвоєння кадастрового номера буде обов’язковим.

Багатьох цікавить питання, хто привласнює кадастровий номер земельної ділянки на конкретній території. Узгодження документації та рішення реєстраційних завдань – компетенція Держслужби геодезії та кадастру. Присвоєння кадастрового номера земельної ділянки виконає теруправління такої служби. Всі дані з технічної документації переносяться в електронний формат, і після завершення реєстрації можна отримати кадастровий номер.

 

Які документи необхідні

Щоб отримати кадастровий номер, вам буде достатньо надати нашим фахівцям такий комплект документації:

копію вашого ІПН (ідентифікаційний код);

копії всіх сторінок паперового паспорта або ID-карти з обох сторін;

якщо є державний акт на землю - його копію, завірену в нотаріальному порядку;

при відсутності державного акта - документ, що підтверджує право на розробку технічної або проектної документації на ідентифіковану ділянку землі.Ми проведемо аналіз документації, підготуємо все необхідне, і в результаті ви отримаєте кадастровий номер своєї ділянки.

 

Вартість та терміни

Якщо мати актуальну технічну документацію і все зробити правильно, реєстрація ділянки, після чого йому буде присвоєно кадастровий номер, займе близько двох тижнів – такими темпами працюють співробітники Геокадастру.

Отримання кадастрового номера на земельну ділянку нерідко затягується при виникненні у чиновників питань до наданої документації та повернення її на доопрацювання і виправлення помилок. Так буває, якщо недосвідчений землевласник діє самостійно.

Довірте цю роботу фахівцям, які зможуть забезпечити присвоєння кадастрового номера в Києві і іншому населеному пункті без зайвих тимчасових і фінансових витрат. Кінцева ціна послуги буде залежати від особливостей ділянки і наявності вихідної документації. Зв’яжіться з нами, і ми відразу скажемо вартість, а також безкоштовно проконсультуємо з питань, що стосуються оформлення землі.

 

У вас не вистачає документів для присвоєння кадастрового номера земельній ділянці?

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…