Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Зміна цільового призначення земельної ділянки

Зміна цільового призначення земельної ділянки в Україні - обов'язкова процедура у випадках, якщо її планується використовувати з новими цілями. Наприклад, звести на садовій території розважальний комплекс, скористатися спочатку промисловою землею для будівництва будинку або зайнятися реалізацією іншого сміливого проекту. Процедура ця вимагає участі грамотних фахівців, які зможуть завершити процес з досягненням потрібного результату. Щоб дізнатися вартість зміни цільового призначення землі та отримати вичерпну консультацію, зверніться в компанію Forteco прямо зараз. Бажаючи дізнатися подробиці зміни цільового призначення земельної ділянки, ознайомтеся з інформацією від експертів.

ПослугаСтрокиЦiна, грн.
Зміна цільового призначення земельної ділянкивід 10 тижніввід 12000 грнЗАМОВИТИ

Зміна цільового призначення земельної ділянки

від 10 тижнів

від 12000 грн

Переваги

Репутация Репутація
Персональный подход Персональний підхід
Надежность Надійність
Легитимность Легітимність
Честность Чесність
Конфиденциальность Конфіденційність
Профессионализм Професіоналізм
Персонификация Персоніфікація


Зміна цільового призначення землі

Якщо ви вже займалися оформленням права власності або договору оренди, вам здасться, що зміна цільового призначення ділянки дуже нагадує пройдені етапи. Так і є – в основі всіх цих процедур лежить проект землевідведення. Проте, зміна цільового призначення землі в Україні має свою специфіку.

Якщо це зміна цільового призначення земельної ділянки, що знаходить в приватній власності, немає необхідності в отриманні дозвільної документації на розробку такого проекту.

Зміна цільового призначення землі не вимагає і погодження меж із сусідами, оскільки конфігурація земельної ділянки в цьому випадку залишається незмінною, і мова йде тільки про розпорядження землею.

У той же час, змінюючи цільове призначення землі в Києві, як і в будь-якому іншому населеному пункті країни, необхідно врахувати, що проект землевідведення повинен пройти весь передбачений законодавством ланцюжок погоджень в державних органах. У деяких випадках зміна цільового призначення землі передбачає також проходження державної експертизи проекту. Лише після цього він подається на затвердження місцевим органам, що здійснюють контроль над землею в населеному пункті.

Коли документи про відведення земельної ділянки затверджені, дані проекту реєструються в Державному земельному кадастрі. Крім того, вносяться зміни до Реєстру прав власності на нерухоме майно.

При цьому законодавці передбачили суттєві обмеження. Зокрема, переведення землі з ОСГ під будівництво або, скажімо, зміна цільового призначення дачної ділянки навіть при ідеальній якості проекту можуть бути ускладнені або взагалі неможливі через невідповідність плану зонування або детального плану території. Окремих підходів і роз’яснень вимагає переведення землі сільгосппризначення зі зміною цільового використання.

Тому, задумавши переведення землі під будівництво, варто перед розробкою проекту детально ознайомитися з містобудівною документацією і зрозуміти, чи можна перевести землю ОСГ під реалізацію нових планів без порушення земельного законодавства.

Трапляється, що плану зонування немає в принципі, і тоді людині, яка бажає перевести ОСГ, доводиться окремо замовляти його розробку. Нюансів чимало, і, щоб без зайвих витрат і ілюзій отримати результат, варто заручитися підтримкою фахівців. Ми вивчимо всі можливості, проаналізуємо особливості земельної ділянки і допоможемо перевести ОСГ під будівництво, а також виконаємо інші роботи, пов’язані зі зміною цільового призначення земельної ділянки: від проекту до фінальної реєстрації.

Оцінка нерухомості онлайн: 4 кроки до отримання звіту

1Заповнюєте онлайн-заявку.

2Ми виконуємо роботу.

3Погоджуємо з вами результати.

4Безкоштовно доставляємо вам звіт!

Увага

Замовте послугу сьогодні та отримайте
знижку 50 грн. + безкоштовну доставку

Які документи необхідні

Заява на зміну цільового призначення, оформлена у нотаріуса.

Копія правовстановлюючого документа на земельну ділянку завірена нотаріусом (Держ. Акт або Свідоцтво на право власності).

Копія паспорта та ідентифікаційного коду власника ділянки.

Викопіювання з генерального плану населеного пункту з зазначенням місця розташування ділянки, завірена печаткою..

Вартість та терміни

Як і в більшості інших випадків, пов’язаних з розпорядженням землею, терміни завершення всієї процедури, як і вартість зміни цільового призначення земельної ділянки, визначаються індивідуально в залежності від наявності документації та обсягу робіт. На зміну цільового призначення земельної ділянки ціна може залежати від того, як саме ви маєте намір розпоряджатися землею, і які дозволи для цього потрібні.

Ми візьмемося перевести землю ОСГ під забудову тільки після перевірки містобудівної документації. Тобто на переведення землі з ОСГ під забудову ціна називається тільки орієнтовна, а фінальна вартість визначається після уточнення всіх деталей.

Ми працюємо абсолютно прозоро і гарантуємо, що вас порадує не тільки оптимальна ціна зміни цільового призначення землі, а й отриманий результат.

У вас не вистачає документів для нормативно грошової оцінки земельної ділянки?

Зв'яжіться з нами прямо зараз, і ми знайдемо вихід!

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…