Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним чином. Тому сьогодні нерідко багато власників дачних будиночків цікавляться питаннями проведення приватизації земельної ділянки в садовому товаристві, і хто це може зробити. Відзначимо, що приватизація землі для ведення садівництва в Києві проводиться тільки на території садового товариства, де розташована земельна ділянка, тому оформити право на власність можуть члени цього товариства. При бажанні провести процедури з економією часу, коштів і збереженням здоров’я, пропонуємо скористатися послугами кваліфікованих співробітників компанії «Фортеко». Ми вирішимо проблему і питання в найкоротші терміни з високим рівнем відповідальності за привабливими цінами.

Процедура оформлення садової ділянки

Процедура приватизації землі в садовому товаристві проводиться аналогічно приватизації ділянок під будівництво житлових об’єктів. Але в даному випадку є незначні нюанси з оформлення документів, що передбачено нормами чинного законодавства:

  • необхідно надати довідку, оформлену головою садового товариства про підтвердження членства заявника в товаристві;
  • надання викопіювання з генплану, де вказано місце розташування ділянки.

Земельна ділянка не повинна перевищувати 0,12 га площі, а під забудову вдома не більше 0,1 га. Передача у власність садової ділянки не підлягає забороні за Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (ст.24). Щодо процедури приватизації садової ділянки, документи в Києві оформляються досить довго, що залежить від компетенції землевпорядної компанії. Але при зверненні в нашу організацію, заявнику буде надано юридичні послуги в повному обсязі в максимально короткі терміни.

У нас часто запитують про те, чи можливо продавати земельну ділянку в садовому товаристві неприватизовану. Відповідь буде однозначно негативною, для чого буде потрібно провести процес приватизації і оформити право власності з присвоєнням кадастрового номера. Тільки маючи в наявності документи, можна розпоряджатися землею на власний розсуд. В іншому випадку, продаж / купівля неприватизованої землі дозволяє стати членом садового кооперативу без права власності на ділянку. І як пам’ятка кожному власнику дачної ділянки, важливо розуміти, що процес оформлення землі не потребує зволікань через те, що всі громадяни України мають право на землю. Як наслідок, неприватизована ділянка зможе перейти у володіння інших власників, особливо для комерційної діяльності. Наші фахівці допоможуть вирішити будь-які питання по приватизації, проконсультують і нададуть професійну підтримку.

Які необхідні документи

Якщо ви вирішили зайнятися приватизацією садової ділянки, то процедури можна провести як за спрощеним порядком, так і по будівельній амністії, через суд або за загальною процедурою. Для спрощеної процедури потрібно перелік документів для приватизації садової ділянки, включаючи правовстановлюючий документ, як факт передачі ділянки в користування (договір, акт, свідоцтво від муніципальних органів, що підтверджує право користування, а також виписка з господарської книги, або договір на право будівництва). Приватизувати ділянку в товаристві можна при наявності цих документів, і само собою повинні бути копії паспорта, ідентифікаційного коду власника. При спрощеній процедурі відсутня необхідність в замовленні межування для встановлення меж, координат ділянки. Щоб детальніше дізнатися, як приватизувати земельну ділянку в садівництві, звертайтеся до фахівців нашої компанії у зручний час.

Переваги послуг Фортеко

Приватизувати ділянку в садівництві – це не менш трудомісткий процес в порівнянні з процедурою приватизації земельної ділянки під будівництво. У ньому також потрібні певні знання, терпіння і час для отримання позитивних результатів. Тому найкращим варіантом буде звернення в нашу компанію по ряду переваг:

  1. У штаті працюють висококваліфіковані співробітники, що володіють багаторічним досвідом у проведенні приватизації, професійними знаннями. Навчені юристи, інженери, геодезисти візьмуть на себе всі роботи з оформлення документації та отримання готового права власності на ділянку під ключ.
  2. Приваблива вартість на всі види послуг компанії.
  3. Оперативне і грамотне виконання замовлень.
  4. Надання безкоштовних консультацій.

Ми готові провести приватизацію земельної ділянки в садовому товаристві в будь-якому районі Києва та за межею міста в максимально стислі терміни. Вас приємно порадує якість процедури відповідно до привабливої вартості послуг.

538 3
14.08.2021
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…