Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової нерухомості по ряду причин. І в першу чергу, якщо земля не оформлена, на якій зведений об’єкт нерухомості, то господареві довести право володіння будинком буде досить складно. Адже без офіційного оформлення таку земельну ділянку належить місцевим державним органам. Щоб не допустити проблеми, необхідно провести приватизацію землі під будинком. Юристи компанії «Фортеко» допоможуть оформити необхідні документи, проконсультують з усіх питань і нададуть послуги приватизації під ключ. Це дозволить заощадити час на вивчення правил оформлення документації, уникнути походів по різних установах, і звичайно, вберегти Ваші нерви.

Нюанси приватизації землі під будинком

Коли проведена приватизація земельної ділянки під житловим будинком, власник нерухомого майна отримує право володіння ним. Це, в свою чергу, дозволяє безперешкодно проводити будь-які операції з нерухомістю на законній підставі. Але для приватизації землі під будинком враховуйте, що оформлення можна здійснити при наявності права власності на будинок, а також ця земля повинна бути в користуванні. Якщо відсутня можливість безкоштовної приватизації наділу, то викупити його можна у муніципальних органів влади. Варто врахувати, що ділянка набувається по кадастрової вартості, тобто набагато дешевше від ринкової ціни. Виконання процедури, в якій важливо врахувати також цільове призначення земельної наділу, можна за допомогою розробки проекту землеустрою та технічної документації по межеванню. Фахівці нашої компанії застосовують найбільш зручні способи приватизації земельних ділянок, що дозволяє досягти гарантованого результату в найкоротші терміни.

Чи можливо провести приватизацію землі за спрощеною процедурою?

При наявності права власності на будинок, багатьом власникам можна уникнути зайвих витрат і скоротити час, якщо пройти спрощену приватизацію земельної ділянки. Приватизацію за напрацьованими схемами проведуть наші співробітники, або нададуть консультаційну підтримку на всіх етапах:

  • підписання договору з компанією на розробку проекту та інших технічних документів щодо встановлення меж;
  • виїзд з обладнанням на об’єкти для проведення робіт, включаючи кадастрову зйомку з межуванням розділу в натурі;
  • розробка, складання проекту і необхідної документації;
  • реєстрація, внесення в кадастровий реєстр і отримання індивідуального номера в ДЗК;
  • написання заяви в державний орган на отримання рішення про приватизацію та передачі землі заявнику.

Спрощену процедуру застосовують тоді, коли на землі знаходиться житлова будова, що не використовується в якості садового або дачного будинку. Її здійснюють за участю всіх співвласників. Щоб дізнатися всі етапи проходження процедури, як приватизувати земельну ділянку в Києві, наші фахівці проконсультують в будь-який зручний час в офісі або за телефонами.

Особливості спрощеної приватизації

Для тих, хто уявив складність процесу, включаючи процедуру приватизації землі за спрощеною системою, витратну за часом, пропонуємо скористатися послугами професіоналів. Приватизація землі в Києві, ціна якої формується з урахуванням оперативності та особливостей процедур, з нашими фахівцями буде вельми вигідною. У деяких випадках процес ускладнюється через специфічність топографічних об’єктів, особливостей місцевості та складності будівель. Але наші кваліфіковані співробітники з успішним досвідом роботи в цій сфері допоможуть впоратися з будь-якими завданнями. Важливо знати, що договір про приватизацію повинен підписуватися зі старим і новим власником землі, і містити вичерпну інформацію про ділянку. У документі зазначаються відомості про площу, місце розташування, призначення, власників житлового об’єкта та інша інформація. Також необхідно врахувати кілька умов для безперешкодного проведення процедури, включаючи оформлення існуючих об’єктів, в тому числі, прибудов за всіма правилами з внесенням до реєстру майнових прав. Важливим є факт того, що ділянка знаходиться в користуванні власника будинку, і не повинна заступати за червоні лінії межування.

Приватизація землі в Києві з 100% гарантією

Бажаючи приватизувати земельну ділянку в Києві, щоб володіти землею на законній підставі, важливо ознайомитися з основними діями для досягнення позитивних результатів. В першу чергу, потрібно мати дозвіл на проведення межування, видачею якого займається голова Київської міськадміністрації. Після його отримання фахівцями проводиться межування кордонів з розробкою технічної документації. При наявності документів виконується реєстрація в земельний кадастр, присвоюється кадастровий номер наділу. На заключному етапі відбувається процес реєстрації з отриманням права власності на ділянку землі під будинком. Хочете дізнатися, скільки коштує приватизувати земельну ділянку? Пропонуємо звернутися за допомогою в нашу компанію і отримати гарантований результат. Ми вирішимо будь-які проблеми з наданням послуги під ключ в найкоротші терміни.

518 3
14.08.2021
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…