Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Як безпечно передати гроші при купівлі нерухомості?

Коли оцінка майна проведена, всі підготовчі клопоти позаду, і рішення прийнято, залишається тільки правильно завершити процес і максимально безпечно передати гроші при купівлі житла.

Якщо купувати квартиру на первинному ринку, можна внести гроші через касу девелопера або перевести їх на банківський рахунок. Тим, хто купує нерухомість на етапі зведення житла, варто якомога довше відтягувати внесення повної суми, навіть якщо це є умовою хорошої знижки. При виникненні проблем і нескінченному перенесення здачі будинку в експлуатацію, якась частина все ж залишиться в розпорядженні покупця.

Передумавши купувати нерухомість або відмовляючись від покупки через форс-мажорні обставини, прописані у договорі, навряд чи вийде повернути суму моментально і в повному обсязі. Як правило, забудовники передбачають штрафні санкції, і це можна зрозуміти. Фірма не тримає ці гроші на рахунку, а вкладає їх в будівництво. Нерідко компанії зручніше сприяти покупцеві в реалізації готової квартири або продажу частки з переуступки.

На вторинному ринку гроші можна вносити на рахунок в банку або скористатися перевагами договору дарування, що, якщо мінімізувати ризики, допоможе істотно заощадити. При класичної купівлі-продажу потрібна оплата за оцінку майна. Крім того, має бути внесення держмита та пенсійного збору, а також оплата комісії нотаріуса – по одному відсотку від вартості житла. У багатьох випадках ці витрати продавець і покупець ділять навпіл.

Якщо використовується договір дарування, треба обов’язково викликати на допомогу досвідченого юриста. Обов’язкових внесків буде менше, але важливо, щоб квартира була абсолютно чистою з правової точки зору. Професіонали допоможуть вирішити проблеми, організувати переказ грошей і дадуть відповідь на складні питання. 

Про послугу

Скориставшись послугами компанії «Фортеко Україна», ви можете бути впевнені в професійному виконанні роботи незалежно від того, чи буде це десятихвилинна консультація, або реалізація складного багатоетапного проекту.

Оцінка майна експертом компанії виконується для будь-яких об’єктів, що належать приватним особам і організаціям різної форми власності. Це житлові будинки, офісні приміщення, складські, виробничі, торговельні, готельні комплекси, гаражі, земельні ділянки та інша нерухомість, включаючи проблемні об’єкти незавершеного будівництва. Ми працюємо по всій Україні і враховуємо в роботі регіональну специфіку. Звертайтеся прямо зараз!

141
22.09.2019
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…