Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Продаж квартири в 2021 році: які документи необхідно зібрати?

Плануючи виставити на продаж об’єкт нерухомості, варто заздалегідь підготувати пакет документів і врахувати труднощі, з якими доведеться зіткнутися. Однак, варто розуміти, що будь-якого універсального переліку для всіх угод не існує. При укладанні договору доводиться враховувати безліч нюансів. Зокрема, береться до уваги, як продається квартира, хто є покупцем, як саме вона виявилася у власності нинішнього власника, і так далі.

Проте, базовий пакет цілком можна зібрати, і починати варто з документів, які підтверджують право власності на нерухомість, без яких договір не буде затверджений нотаріусом і не може бути визнаний легітимним. Необхідна також оцінка майна експертом з видачею необхідного висновку. Варто знати, що звіт діє тільки півроку.

Крім того, потрібен технічний паспорт на відчужуваний об’єкт, який має бути не тільки для наочності, але в подальшому необхідно буде передати його новому власнику. Документ повинен бути актуальним, тобто всі цифри і елементи на плані повинні відображати реальну ситуацію. При найменших розбіжностях потрібна додаткова довідка.

Якщо квартира має два або більше рівноправних власника, необхідно отримати згоду від усіх. При відчуженні іпотечної квартири необхідна згода банку. Коли продаж квартири, так чи інакше, зачіпає інтереси неповнолітніх, не обійтися без документу з органів опіки.

Про послугу

Скориставшись послугами компанії «Фортеко Україна», ви можете бути впевнені в професійному виконанні роботи незалежно від того, чи буде це десятихвилинна консультація, або реалізація складного багатоетапного проекту.

Оцінка майна експертом компанії виконується для будь-яких об’єктів, що належать приватним особам і організаціям різної форми власності. Це житлові будинки, офісні приміщення, складські, виробничі, торговельні, готельні комплекси, гаражі, земельні ділянки та інша нерухомість, включаючи проблемні об’єкти незавершеного будівництва. Ми працюємо по всій Україні і враховуємо в роботі регіональну специфіку. Звертайтеся прямо зараз!

221
15.10.2019
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…