Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Купівля заставної нерухомості: питання оцінки і «підводні камені»

На ринку нерухомості заставне майно з’являється не так уже й рідко, та й умови часто здаються привабливими, однак така покупка може супроводжуватися багатьма труднощами. Вирушаючи на торги, щоб купити квартиру у Фонду гарантування вкладів або у одного з банків, що ліквідуються, має сенс заручитися підтримкою юристів, попередньо зваживши всі за і проти.

Варто зазначити, що процедура вилучення майна далеко не завжди є кристально чистою з правової точки зору. У багатьох випадках позичальники, чиє заставне майна виставляється на продаж, ініціюють судові розгляди, і, треба зауважити, не так уже й рідко Феміда виявляється на їхньому боці. Таким чином, можна, придбавши нерухомість на торгах, в результаті залишитися і без грошей, і без майна.

Якщо при стандартній продажу проводиться повноцінна оцінка майна експертом, що видає необхідний висновок, і цей процес можна контролювати, при вилученні для подальшого продажу через торги, та ще й в терміновому порядку, нерідко залучають недобросовісних нотаріусів та інших фахівців, що грубо порушують законодавство. Це означає, що при покупці такого житла перспектива довгих судових суперечок з колишніми власниками, членами їх сімей та поручителями виявляється цілком реальною.

Коли пропозиція здається аж надто привабливим, необхідна незалежна експертна оцінка всіх перспектив, пов’язаних зі вступом в права. Варто прислухатися до прогнозів незацікавлених юристів, пов’язаних з судовими розглядами, а ще краще – укласти договір про правовий супроводі угоди. Якщо незалежні експерти порахують затію безперспективною, витрати зведуться лише до оплати їх консультації, а решта суми збережеться в недоторканності.

Отже, повноцінна оцінка майна та діагностика всіх обставин допоможе прийняти виважене рішення про покупку заставної нерухомості. Якщо ж погнатися виключно за відносно низькою ціною і сподіватися тільки на сприятливий збіг обставин, в результаті можна придбати собі велику проблему.

Про послугу 

Скориставшись послугами компанії «Фортеко Україна», ви можете бути впевнені в професійному виконанні роботи незалежно від того, чи буде це десятихвилинна консультація, або реалізація складного багатоетапного проекту.

Оцінка майна експертом компанії виконується для будь-яких об’єктів, що належать приватним особам і організаціям різної форми власності. Це житлові будинки, офісні приміщення, складські, виробничі, торговельні, готельні комплекси, гаражі, земельні ділянки та інша нерухомість, включаючи проблемні об’єкти незавершеного будівництва. Ми працюємо по всій Україні і враховуємо в роботі регіональну специфіку. Звертайтеся прямо зараз!

154
25.09.2019
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…