Зворотній дзвінок
Землевпорядкування та оцінка

Землевпорядкування та оцінка

Найбільш вдала квартира: скільки кімнат в ній повинно бути?

Уявлення про ідеальну квартиру у всіх різні, особливо якщо житло купується для проживання сім’ї, а не з інвестиційними цілями. У будь-якому випадку, беруться до уваги фінансові можливості і плани мешканців, а також актуальні пропозиції, наявні на ринку нерухомості. Проводиться оцінка нерухомості із залученням експерта. Найбільш популярними залишаються «одинички» і двокімнатні квартири.

Для першої власної нерухомості ідеальним варіантом може виявитися саме однокімнатна квартира – благо, таке житло представлено в широкому розмаїтті – що називається, на будь-який смак і гаманець. При бажанні і достатньому бюджету можна підібрати «однушку» в новобудові з високими стелями, повним набором індивідуальних комунікацій і максимумом умов для комфортного проживання.

Якщо планується проживання кількох поколінь на одній території, варто шукати вже двокімнатну квартиру, щоб батьки і діти мали свій простір. Таке придбання може стати вже наступним етапом. Дві кімнати можна облаштувати так, як захочеться.

Таким чином, вибираючи квартиру, варто виходити з мінімально прийнятної площі, кількості осіб, які будуть проживати в квартирі, вартості житла, розташування будинку або комплексу. У багатьох сучасних будинках площа навіть «одиничок» може бути значною, не кажучи вже про багатокімнатне житло. Притому, що нерухомість на вторинному ринку дешевше, проживання в новобудовах має безліч плюсів, а, щоб заощадити, інвестувати можна вже на етапі будівництва. Втім, вибір завжди залишається за покупцем.

Про услугу

Скориставшись послугами компанії «Фортеко Україна», ви можете бути впевнені в професійному виконанні роботи незалежно від того, чи буде це десятихвилинна консультація, або реалізація складного багатоетапного проекту.

Оцінка майна експертом компанії виконується для будь-яких об’єктів, що належать приватним особам і організаціям різної форми власності. Це житлові будинки, офісні приміщення, складські, виробничі, торговельні, готельні комплекси, гаражі, земельні ділянки та інша нерухомість, включаючи проблемні об’єкти незавершеного будівництва. Ми працюємо по всій Україні і враховуємо в роботі регіональну специфіку. Звертайтеся прямо зараз!

162
08.09.2019
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Документи для продажу земельної ділянки

Документи для продажу земельної ділянки

Операції з землею в Києві з кожним роком проводяться все частіше і…

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Приватизація ділянки для будівництва будинку

Відповідно до Земельного Кодексу України громадяни можуть скористатися правом на отримання безоплатної…

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Приватизація земельної ділянки для обслуговування будинку

Питання про приватизацію земельної ділянки під житловим будинком хвилює багатьох власників житлової…

Приватизація садової ділянки

Приватизація садової ділянки

Відповідно до вимог чинного законодавства України кожен об’єкт нерухомості повинен оформлятися відповідним…

Аренда земельного участка

Аренда земельного участка

Для багатьох власників комерційних об’єктів, а також для приватних осіб актуальним сьогодні…