Зворотній дзвінок
Всеукраїнська Незалежна Оціночна Компанія Фортеко

Всеукраїнська Незалежна Оціночна Компанія Фортеко

Оренда земельної ділянки: що неодмінно має бути в договорі?

Одним з видів додаткового заробітку українців, що здають в оренду земельні паї, є здача їх в оренду фермерським господарствам і підприємствам агропромислового комплексу. Будучи не в змозі обробляти землю самостійно, її власники воліють просто отримувати гроші або сільгосппродукцію, якщо саме такий варіант розрахунків передбачено договором оренди.

Щоб не втратити свою вигоду і не обмежитися підписанням шаблонного договору, варто розібратися в деяких нюансах оренди. Дуже важлива незалежна експертна оцінка землі, що відразу ж дозволить зорієнтуватися у фінансовій стороні питання.

Договір оренди це документ, відповідно до якого власник ділянки здає його в оренду, а орендодавець гарантує своєчасну плату і зобов’язується використовувати землю відповідно до її цільового призначення і тим умовам, які позначені в договорі.

Які документи потрібні?

Укладення договору оренди необхідно, якщо в повному порядку всі документи, які підтверджують право на землю. Ті, хто отримали у власність земельну ділянку до 1 січня 2013 року, повинні мати відповідний державний акт. У 2013 році почали видаватися свідоцтва про право власності або вилучення (витяг) з реєстру речових прав Мін’юсту.

Що стосується самого договору, уряд подбав про типові документи, які необхідно адаптувати і підписати при оренді земельної ділянки. Договори обов’язково укладаються в письмовій формі, а дані про них вносяться до держреєстру речових прав.

У договорі обов’язково має бути зазначений об’єкт оренди і його кадастровий номер, а також точне місцезнаходження об’єкта та розмір ділянки. Фіксується також період дії договору оренди. Обов’язково вказується розмір орендної плати, причому прописуються терміни, способи, порядок внесення коштів, відповідальність за несплату і умови перегляду вартості оренди. Можуть бути й інші умови, які додаються за угодою сторін.

В даний час права державних реєстраторів отримали нотаріуси, а значить, один і той же державний представник може і завірити договір і зареєструвати його.

Зміна умов або розірвання договору

Якщо орендар систематично не виконує умови договору, незважаючи на штрафні санкції, він має право розірвати договір. Після цього, як правило, замовляється незалежна оцінка майна експертом онлайн або стандартним способом, і земля на прийнятних умовах передається іншому орендарю.

Змінити умови договору можна за згодою сторін. Але якщо взаєморозуміння досягти не вдається, спір цілком можна дозволити в судовому порядку.

Про послугу

Скориставшись послугами компанії «Фортеко Україна», ви можете бути впевнені в професійному виконанні роботи незалежно від того, чи буде це десятихвилинна консультація, або реалізація складного багатоетапного проекту.

Оцінка майна експертом компанії виконується для будь-яких об’єктів, що належать приватним особам і організаціям різної форми власності. Це житлові будинки, офісні приміщення, складські, виробничі, торговельні, готельні комплекси, гаражі, земельні ділянки та інша нерухомість, включаючи проблемні об’єкти незавершеного будівництва. Ми працюємо по всій Україні і враховуємо в роботі регіональну специфіку. Звертайтеся прямо зараз!

17
17.10.2019
З питань експертної оцінки майна:Наталія СвиридоваЮрист консультант
098-500-50-00

Завдяки масштабам FORTECO (відділення представлені у всіх регіонах України), Ми пропонуємо максимально гнучкі тарифи за напрямом «експертна оцінка квартир, будинків, земельних ділянок Київ (Україна)», що дозволяє утримувати найнижчі ціни на послуги оцінки нерухомості та землі серед оціночних компаній країни.

Блог

Що вибрати: дарчу або заповіт

Що вибрати: дарчу або заповіт

Досить часто власники нерухомості або будь-якого іншого цінного майна, маючи родичів і…

Навіщо робити оцінку нерухомості: головні особливості і методи

Навіщо робити оцінку нерухомості: головні особливості і методи

Послуга оцінки нерухомості в Києві – це досить поширений і затребуваний сервіс,…

Переоформлення квартири без власника: чи реально це?

Переоформлення квартири без власника: чи реально це?

Трапляється, що необхідно переоформити житло, провести оцінку майна і отримати документи, але…

Оренда земельної ділянки: що неодмінно має бути в договорі?

Оренда земельної ділянки: що неодмінно має бути в договорі?

Одним з видів додаткового заробітку українців, що здають в оренду земельні паї,…

Продаж квартири в 2019 році: які документи необхідно зібрати?

Продаж квартири в 2019 році: які документи необхідно зібрати?

Плануючи виставити на продаж об’єкт нерухомості, варто заздалегідь підготувати пакет документів і…